info@agrobigen.com.tr

  • Atakum / Samsun / Türkiye
  • +90 362 502 04 82
Image not found
Image Not Found
Image Not Found

Biz Kimiz?

AGROBİGEN, 2015 yılında tarımın farklı disiplinlerinde çalışan akademisyenler tarafından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Teknoparkında kurulmuştur. Genel itibari ile çalışmalarımız kurucu ortakların uzmanlık alanlarına bağlı olarak, tarımsal mücadele ile toprak ve bitki besleme konularını kapsamaktadır. Hizmet alanlarımız Genel olarak Ar-Ge, Danışmanlık, Mühendislik ve Ticaretten oluşmaktadır.

Vizyonumuz : AGROBİGEN güvenilir, dinamik ve heyecanlı ekibiyle yaptığı eğitim, danışmanlık, ekonomik, araştırma-geliştirme faaliyetleri ve önerdiği çözümlerle müşterilerine değer katan, müşterilerinin saygınlığını ve bağlılığını kazanmış, çevresiyle birlikte gelişen ve hizmet veren her birimi aynı kalitede olan bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz : AGROBİGEN tarım ve tarımla ilişkili alanlarda yaşanan problemlere çözüm getirebilmek için ileri düzeyde araştırma ve geliştirme, danışmanlık, mühendislik, inovasyon, eğitim ve ticaret yapan, bağımsız olarak veya işbirliği halinde ticari potansiyeli olan ürün veya sistem üretecek projeleri geliştiren, yürüten ve uygulayan bir kuruluştur.    

Temel Değerlerimiz : Özgünlük, Dürüstlük, Tutarlılık, Şeffaflık, Sorumluluk sahibi olmak, İşbirliğine açık olmak, Grup çalışmasına yatkın olmak, Kaynakları etkin kullanmak, Toplum değerlerine saygılı olmak, Yenilikçilik, Empati yeteneği yüksek olmak, İş bitirme konusunda arzulu olmak, Hatalarını kabul edebilen ve telafi eden erdeme sahip olmak

Icon
100% Müşteri Memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Icon
Yenilikçi Çalışma

Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte bizde gelişiyor ve sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.